Lūgums

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) 2023. gada trešajā projektu konkursā nav piešķīris pat simbolisku atbalstu filozofu biedrības “Peripatos” izveidotajam un jau trīs gadus pastāvošajam tīmekļa portālam un kultūras medijam Telos.lv.

Līdztekus biedrība ir iesūdzējusi administratīvajā tiesā Sabiedrības Integrācijas Fonda padomi par diskriminējošu attieksmi pret Telos idejisko vīziju un darbību SIF rīkotajā Mediju atbalsta fonda 2023. gada konkursā (administratīvās lietas Nr. A420183023). Tiesas sēde gaidāma 28. novembrī. Par lietas virzību un iznākumu ziņosim.

Diemžēl esam atkarīgi no privātiem ziedojumiem. Esam ārkārtīgi pateicīgi visiem, kas līdz šim mums ir ziedojuši un turpina ziedot, kā arī autoriem, kas savu darbu jau vairākus gadus dāvina par brīvu. Lūdzam finansiāli atbalstīt Telos! Mums ir svarīgi, lai saturs un publikāciju arhīvs vienmēr būtu pieejams par brīvu visiem lasītājiem, un nevēlamies kļūt par maksas tīmekļa vietni. Ja tas ir iespējams, iestatiet ikmēneša ziedojumu. Portāla mēneša budžets ir EUR 3000 (divas algas, autoru honorāri, ierakstu studijas un grāmatvedības izmaksas, nodokļi). Portālam var ziedot šeit: https://telos.lv/ziedot


Print Friendly, PDF & Email

Vēlos saņemt apkopojumus uz norādīto adresi: