Konservatīvās domas konferences Demos septītā sesija

Aicinām noklausīties izdevniecības KODOKA un portāla Telos rīkoto diskusiju Rīgas Latviešu biedrības namā 2. oktobrī, kurā meklēta atbilde uz jautājumu: kas ved Latviju uz bankrotu un ko darīt, lai to novērstu? Vakara norisi pārraudzīja Ansis Klintsons un savu redzējumu par sistemātiskām nebūšanām, kā arī iespējamos risinājumus sniedza Arnis Kaktiņš, Guntars Vītols (TZV), Didzis Šmits (AS), Ringolds Balodis (LPV), Antons Ļamins (LA), Aigars Rostovskis, Aivars Strakšas (P21) un Ivars Zariņš. Vismaz trešdaļa iztirzāto jautājumu izskanēja no zāles, visiem jautājumiem bija strikts laika ierobežojums 1 minūte, visām atbildēm – 2 vai 1 minūte. Diskusijas un domas – no piedāvājumiem mazināt valsts iejaukšanos, ierobežojumus un kontroli visās dzīves jomās līdz aicinājumiem apvienot tautu, pārskatīt Satversmi un veikt stipru un mērķtiecīgu valsts iesaisti konkrētos problēmu sektoros.

Sīkāka informācija par sesiju: https://demos.lv/izdales-materials-kas-ved-latviju-uz-bankrotu/
Neliels ieskats apskatītajās tēmās: https://pietiek.com/raksti/kapec_latvija_virzas_uz_bankrotu/

Vēlos saņemt apkopojumus uz norādīto adresi

Nosūtot, jūs piekrītat privātuma politikai.